Заміна рульової рейки

Записатися на ремонт
У 2022 г. «Автодоктор» відремонтував:
агрегатів кермового управління
Компанія Автодоктор в Одесі проводить заміну та ремонт рульових рейок усіх типів
Надаємо гарантію 1 рік або 30 тис. км. пробігу. В наявності більше 100 реставрованих рульових рейок. Зняття/встановлення рульової кермової рейки займає від 1 до 4 годин, ремонт займає 1-2 дні. Займаємось відновленням рульового управління з 2011 року.
Чому нам варто довірити ремонт

Досвід відновлення кермових рейок - 10 років. Наша команда відновила понад 11 тисяч рейок

Даємо гарантію на ремонт 1 рік або 30 тис. Км. Несемо пост гарантійні зобов'язання

Над відновленням працює 4 спеціаліста, всі рейки проходять тестування на стенді

Відновлення кермової рейки займає 1 робочий день.

Запчастини (комплектуючі) вже на складі тому ремонт відбудеться максимально швидко

Використовуємо професійне обладнання та перевірочні стенди

Вартість заміни рульової рейки
механічної 2500 грн.- 2800 грн.
гідравличної/електричної 2800 грн.- 4500 грн.
* Ціна може коливатися в залежності від марки автомобіля і складності ремонту. Ціна вказана за знятий агрегат
Як зрозуміти що час ремонтувати кермову рейку з гідропідсилювачем
1
Биття керма, стук в передній частині авто при проїзді нерівностей
2
Важко докладати зусилля для повороту коліс
3
Протікання рідини (масла) з гідросистеми
 

Якщо Ваш агрегат у не ремонтно придатному стані - запропонуємо відновлену рейку зі складу.

Перевірити наявність рейки на Ваш автомобіль можна тут

Ресурс відреставрованого агрегату більш
50 тис. км. Також як і нової запчастини
Олексій Ладога. Засновник СТО «Автодоктор»
Відгуки з Google Мій бізнес
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла читать все
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла, покупка б/у насоса не дало результата. Пришли к тому что проблема в рейке. Приехал к ребятам, диагностику сделали, сказали рейка не подлежит ремонту, купил у них отреставрированную оригинальную которая стоит не малых денег, за насос сказали что рабочий все в норме, гарантия есть на рейку. Устанавливал я у себя на другом СТО и сделал большую ошибку. После замены рейки два дня покатался и вернулась та же проблема руль клинит, не возвращается, насос не включается, начинаются поиски по теме электрики и датчиков. Опять куча СТО и у всех разные догадки, все поменяли а не работает. Менять все подряд не вариант. Я позвонил сюда опять, объяснил проблему мне назначили день и сказали что попытаются найти проблему. Приехал, подключили комп, мастер говорит у меня крестовина заклинила на руле и проблема не в электрической части, сначала не хотел в это верить так как был у разных мастеров и эту проблему исключали. Час ожидания, стаканчик кофе и пол пачки сигарет от нервов. И тут все, говорят выезжай пробуй, проехался все работает, не хотелось даже верить в это. Заплатил реально копейки. Катаюсь, и не могу нарадоваться что этой проблемы уже нет, сделал очень большую ошибку что сразу не обратился сюда к специалистам. Всем советую, настолько приятных, отзывчивых и умных людей в плане ремонта машины я не встречал еще. Я очень доволен вами, буду вас советовать всем своим друзьям и знакомым. Так держать) скрыть
Анатолий Стоянов
Оставить отзыв
Все чётко и вовремя. Делал текущую рейку и переднюю ходовую.Сервис на уровне.Рекомендую. Шевроле Авео.
Denis Marynich
Оставить отзыв
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мел читать все
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мелкие моменты ходовой и рцлевой рейки за что отдельная благодарность, ребят этих рекомендую!!! скрыть
Dima Bosyi
Оставить отзыв
Вежливо общались, быстро и качественно выполнили работу по приемлемой цене.
Артем Ябанжи
Оставить отзыв
Всё супер, оперативно
Олег Дунаевский
Оставить отзыв
Отличное сто, хороший коллектив,обслуживаюсь не первый раз, все вовремя и самое главное качественный ремонт!
Сергей Александрович
Оставить отзыв
Все отлично.
Вадим Кархмазов
Оставить отзыв
Читати всі відгуки —
Наша команда
Олексій

Засновник «Автодоктор»

Ганна

Менеджер по работе с клиентами

Надія

Відповідальний за порядок або чистоту

Іван

Експедитор

Олег

Автомеханік

Дмитро

Майстер по ремонту агрегатів

Віталій

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Євген

Менеджер з продажу

Віталій

Автомеханік

Ігор

Токар

Юрій

Майстер цеху з ремонту агрегатів

Юрій

Майстер цеху по ремонту агрегатів

Віталій

Автомеханік

Євген

Майстер розвал-сходження

Олексій

Автомеханік

Віталій

Токар

Дмитро

Менеджер по роботі з клієнтами

Запишіться на ремонт. Працюємо щодня крім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Автодоктор на карті Одеси
Ми знаходимося в Одесі на вулиці Гаркавого (Житомирська), 46

Телефонуйте:
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Ремонт кермового управління

Заміна рульової рейки є важливою частиною обслуговування системи рульового керування вашого автомобіля. Рульова рейка - це важливий компонент, який перетворює рух керма в напрямок коліс, що дозволяє вам керувати автомобілем на дорозі. З часом знос може призвести до несправності рульової рейки, що призведе до зниження чутливості керма, збільшення зусилля на кермі та навіть втрати контролю під час руху. У цій статті ми обговоримо, коли і чому може знадобитися заміна рульової рейки, а також вартість і процес заміни.

Коли замінити рульову рейку?

Рульова рейка може прослужити багато років, але нерідкі випадки, коли в якийсь момент її потрібно замінити. Є кілька ознак, які можуть вказувати на необхідність заміни рульової рейки. До них належать:

  • Труднощі з поворотом керма: якщо ви виявите, що для повороту керма потрібно більше зусиль, або якщо колесо відчувається жорстким або різким, це може означати, що рульова рейка не працює належним чином.
  • Витік рідини для гідропідсилювача керма: рульова рейка заповнена гідравлічною рідиною, яка допомагає змащувати та рухати внутрішні компоненти. Якщо ви помітили, що з рульової рейки витікає рідина, це може бути ознакою того, що її потрібно замінити.
  • Незвичайні звуки: якщо ви чуєте стукіт, скрегіт або стукіт під час обертання керма, це може означати, що рульова рейка зношена або пошкоджена.
  • Нерівномірний знос шин: якщо ваші шини зношені нерівномірно, це може бути ознакою того, що рульова рейка не працює належним чином і її потрібно замінити.

Навіщо міняти рульову рейку?

Заміна зношеної або пошкодженої рульової рейки важлива з кількох причин. По-перше, це забезпечує безпеку керування вашим транспортним засобом, оскільки несправна рульова рейка може призвести до втрати контролю на дорозі. По-друге, це допомагає покращити керованість і чутливість вашого автомобіля, роблячи його легшим і приємнішим за кермом. Нарешті, заміна несправної рульової рейки може допомогти запобігти подальшому пошкодженню інших компонентів системи рульового керування вашого автомобіля, ремонт чи заміна яких може бути дорожчим.

Вартість і процес заміни рульової рейки

Вартість заміни рульової рейки може змінюватися залежно від кількох факторів, включаючи марку та модель вашого автомобіля, серйозність пошкодження та місце розташування ремонтної майстерні. В середньому вартість заміни рульової рейки може коливатися від 2000 до 4000 гривень.

Процес заміни рульової рейки складається з декількох етапів. Спочатку з автомобіля знімається стара рульова рейка і встановлюється нова. Цей процес може тривати кілька годин і може вимагати видалення інших компонентів системи рульового керування автомобіля. Після встановлення нової рульової рейки перевіряється система, щоб переконатися, що вона функціонує належним чином і немає витоків чи інших проблем.

Якщо ви помітили будь-які ознаки несправності рульової рейки, такі як труднощі з поворотом керма, витік рідини гідропідсилювача керма, незвичайні шуми або нерівномірний знос шин, важливо віддати її на огляд професійному механіку. Хоча вартість заміни рульової рейки може відрізнятися, це необхідна інвестиція в безпеку та ефективність вашого автомобіля.

Чому обирають АВТОДОКТОР

СТО Автодоктор займається ремонтом кермового управління з гарантією на всі роботи від 12 місяців. У нас вигідні умови співпраці:

  • спецтехніка: верстати, інструменти для якісної роботи;
  • повноцінна діагностика і реставрація будь-яких марок авто;
  • при наявності запчастин всі роботи виконуємо протягом 24 годин;
  • у нас професійне обладнання.

Ми готові допомогти вам швидко відновити функціональність вашого автомобіля з довгостроковою гарантією на всю роботу.

Розгорнути опис
Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!