Ремонт кермової рейки Iveco - від діагностики до ремонту

Прайс ремонту кермових рейок моделей IVECO
IVECO DAILY
от 3500 грн.
Переглянути весь список
Сховати весь перелік

На жаль, у нашому прайсі немає вашої моделі.
Спробуйте змінити пошук або зателефонуйте нам.

Ремонт гідравлічних, механічних та електричних кермових рейок IVECO. Працюємо щодня окрім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт

Івеко - це марка автомобілів промислового призначення, яка заснована в 1975 році. А тому всі види транспорту, які випускаються німецьким концерном, відрізняються підвищеним комфортом, безпекою і тривалим терміном експлуатації навіть в суворих умовах. Але незважаючи на це, у IVECO є один недолік - слабка система кермового управління.

Ключовим вузлом, який відповідає за повороти керма вправо або вліво, а також швидкість реакції підвіски на кермування, є кермова рейка. Це особливий механізм, котрий перетворює обертальні рухи кермом від водія в горизонтальні рухи коліс.

В результаті зносу цієї деталі керування автомобілем Івеко може бути ускладнене. Рух керма стає важким, машиною важче маневрувати, доводиться докладати чималих зусиль, щоб повернути в потрібну сторону. Все це грає роль на дорозі, де важлива швидкість реакції при надзвичайній ситуації. Щоб повернути маневреність машини IVECO, необхідно проводити регулярну діагностику і відновлення кермової рейки.

Довірити цю процедуру потрібно майстрам своєї справи, які за невеликий термін зможуть розібрати систему, виявити неполадку і відновити деталі. При великому відсотку зносу їх потрібно замінити на нові, які аналогічні за своєю формою зі старими. Ці маніпуляції доступні кожному в СТО “Avtodoctor” в м Одеса.

Ознаки несправності кермової рейки в Івеко

До основних ознак несправності кермової рейки Івеко відноситься:

  1. Поява стуку в передній частині підвіски, через що вся вібрації від коліс починає передаватися на кермо. Водій відчуває її, машину вести важче.
  2. Після парковки на місці передніх коліс утворюється калюжі з мастильних матеріалів - масла та інших. Це є вірним симптомом того, що прокладка і інші елементи кермової системи прийшли в непридатність.
  3. Сильний гул, який збільшується в міру набору швидкості автомобілем. Він може стати постійним або періодично пропадати.

Все це - явні ознаки того, що варто показати свою машину майстрам з СТО “Автодоктор” в м Одеса. Адже перераховані симптоми говорять про знос деталей, некоректної роботи маслонасоса. Не варто економити на собі, ціна заміни або реставрації кермової рейки - це гарантія безпеки всіх учасників дорожнього руху.

Основні етапи ремонту кермових рейок IVECO (Ивеко)

Якщо після огляду автомобіля IVECO майстер визначив, що проблема все ж в кермовій рейці, то в СТО “Автодоктор” проводиться повна заміна і глибока діагностика цієї системи управління. Алгоритм такий:

  • проводиться демонтаж вузла і його розбирання;
  • всі деталі очищаються від різних забруднень і мастильних матеріалів;
  • за допомогою обладнання перевіряється ступінь зносу рейки і можливі механічні пошкодження деталі;
  • гідравлічні рейки встановлюються на спеціальному макеті, за допомогою якого перевіряється їх працездатність і швидкість реагування на обертання кермом;
  • проводиться заміна масла;
  • встановлюються всі деталі на місце у зворотному порядку.

Вартість подібної процедури і перевірки мінімальна. Всі роботи проводяться фахівцями, які мають чималий досвід роботи в цій сфері і готові надати гарантію.

Якщо на складі будь-які необхідні деталі відсутні, вони замовляються за закупівельною ціною. Це дозволяє економити нашим клієнтам гроші.

Ціни на Ремонт кермової рейки Iveco - від діагностики до ремонту

Назва товаруЦіна
🚙 IVECO DAILYот 3500 грн.
Ремонт гідравлічних, механічних та електричних кермових рейок IVECO. Працюємо щодня окрім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Інші послуги
Де нас знайти
г. Одесса, ул. Гаркавого
(Житомирская), 46

Телефон для зв'язку
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!