Ремонт кермової рейки Daewoo - від діагностики до ремонту

Прайс ремонту кермових рейок моделей Daewoo
DAEWOO ESPERO
от 3200 грн.
DAEWOO LANOS
от 1500 грн.
DAEWOO LANOS
от 3200 грн.
DAEWOO LEGANZA
от 3500 грн.
DAEWOO MATIZ
от 3200 грн.
DAEWOO MATIZ
от 1500 грн.
DAEWOO NEXIA
от 3200 грн.
DAEWOO NEXIA
от 1500 грн.
DAEWOO NUBIRA
от 3200 грн.
DAEWOO SENS
от 1500 грн.
Переглянути весь список
Сховати весь перелік

На жаль, у нашому прайсі немає вашої моделі.
Спробуйте змінити пошук або зателефонуйте нам.

Ремонт гідравлічних, механічних та електричних кермових рейок Daewoo. Працюємо щодня окрім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт

Автомобіль представляє собою систему з безлічі працюючих воєдино вузлів і деталей. Тому, якщо якась його частина виходить з ладу, це може привести до нескінченних проблем - поглиблення поломок, погіршення управління або навіть аварій. Тому потрібно регулярно проводити діагностику і звертатися в автосервіс при підозрах на несправність.

Часто власники марки Деу стикаються зі стороннім шумом під час їзди. При цьому кермо починає працювати значно гірше, а колеса слабо відповідають на повороті. Це відбувається через неполадки кермової рейки, якій терміново потрібно ремонт. Виконати його в Одесі можна в сервісі Avtodoctor - вас чекає оперативна робота по хорошій вартості.

Ознаки несправності кермової рейки в Деу

Рейка - агрегат, який відповідає за передачу зусиль від керма до коліс. Таким чином, будь-які поломки сильно ускладнюють поворот. А це, в умовах постійного руху на жвавій трасі, небезпечно як для водія, так і для оточуючих. Серед перших ознак неполадок, при яких потрібно звертатися за відновленням рейки, відзначимо головні:

  • сторонні шуми. Якщо при їзді ви чуєте металевий стукіт і брязкіт, це означає серйозні неполадки в конструкції. Зазвичай це супроводжується сильною віддачею в кермо, яка заважає нормальній їзді. Ці неполадки виникають через поступовий знос тильника, а також втулок ковзання. Виправити їх можна простою заміною деталей;
  • сильний люфт. В роботі кермового колеса присутній заводський люфт, необхідний для зачепа і подальшого повороту. Згодом він може збільшуватися, поки не досягне критичних значень, сильно ускладнюючи управління. Відкалібрувати показники і помітити несправність можна на спеціальному стенді за допомогою люфтоміра, налаштованого під Daewoo;
  • наявність протікання. Корозія металевих частин рейки призводить до їх прискореного руйнування і виходу з ладу. Найчастіше від неї страждає стік, сальники і вал. Таким чином порушується герметичність, масло витікає під днище авто, а при їзді виникає відчуття тугого керма. Такий ефект можливий і при фізичних пошкодженнях, наприклад, внаслідок аварії.

Проблеми з кермовою рейкою добре помітні досвідченому водієві. У ряді випадків їх можна виправити чищенням, однак за відновленням пошкоджених елементів варто звернутися в спеціалізовані центри. Завдяки діагностиці на стендах, фахівці допоможуть виявити поломки вузлів пристрою і швидко їх виправлять.

Основні етапи ремонту кермових рейок Daewoo (Деу)

Будь-яка реставрація починається з діагностики. З опису симптомів фахівці розуміють, в якій частині пристрою можуть бути проблеми. Потім рейка повністю демонтується - це потрібно не тільки для ретельного огляду, але і для повного очищення від забруднень. Після цього буде видно всі сліди фізичних ушкоджень, осередки корозії та інші проблеми, які вразили агрегат.

Головна частина діагностики - тестування на спеціальному стенді. Цей пристрій імітує роботу рейки при повному навантаженні і збирає дані, які допомагають фахівцям визначити відхилення від норми. Використовуючи їх, виявляють порушення калібрування, локалізують проблему і приступають до ремонту.

Відновлення являє собою заміну пошкоджених деталей новими, від оригінального виробника. Після цього рейка калибруется із застосуванням стендів, налаштовується під заводські показники і монтується назад в машину. Термін такої роботи залежить від масштабів пошкоджень. Невеликі поломки можуть зайняти кілька годин, а повноцінний ремонт триватиме кілька днів.

Замовити реставрацію рейки на Деу та інші марки авто можна в компанії Автодоктор. Ми пропонуємо швидку роботу і хороші ціни від фахівців зі спеціалізованим обладнанням.

Ціни на Ремонт кермової рейки Daewoo - від діагностики до ремонту

Назва товаруЦіна
🚙 DAEWOO ESPEROот 3200 грн.
🚗 DAEWOO LANOSот 1500 грн.
🚙 DAEWOO LANOSот 3200 грн.
🚗 DAEWOO LEGANZAот 3500 грн.
🚙 DAEWOO MATIZот 3200 грн.
🚗 DAEWOO MATIZот 1500 грн.
🚙 DAEWOO NEXIAот 3200 грн.
🚗 DAEWOO NEXIAот 1500 грн.
🚙 DAEWOO NUBIRAот 3200 грн.
🚗 DAEWOO SENSот 1500 грн.
Ремонт гідравлічних, механічних та електричних кермових рейок Daewoo. Працюємо щодня окрім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Інші послуги
Де нас знайти
г. Одесса, ул. Гаркавого
(Житомирская), 46

Телефон для зв'язку
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!