Ремонт кермової рейки Dacia - від діагностики до ремонту

Прайс ремонту кермових рейок моделей Dacia
Dacia DUSTER
от 3200 грн.
DACIA LOGAN
от 3200 грн.
DACIA LOGAN
от 1500 грн.
Dacia SANDERO
от 1500 грн.
DACIA SOLENZA
от 3200 грн.
DACIA SOLENZA
от 1500 грн.
Переглянути весь список
Сховати весь перелік

На жаль, у нашому прайсі немає вашої моделі.
Спробуйте змінити пошук або зателефонуйте нам.

Ремонт гідравлічних, механічних та електричних кермових рейок Dacia. Працюємо щодня окрім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт

Будь-який автомобіль, яким би надійним він не був, з часом зношується. Причин для швидкого ремонту може бути безліч - аварії, некоректне поводження з машиною, часта експлуатація або заводський брак. Особливо це стосується ремонту кермової рейки Дача. Ця деталь авто відповідає за розподіл зусиль від керма до коліс, що забезпечує їх поворот. Відповідно, несправна деталь ставить під загрозу стабільність водіння і безпеку водія.

Складність реставрації рейки залежить від її поломки. У ряді випадків її можна виправити самостійно, проте частіше доводиться звертатися в ремонтні сервіси. Компанія Avtodoctor в Одесі займається відновленням рейок і гарантує відмінний сервіс за доступну вартість.

Ознаки несправності кермової рейки в Дача

Причини виходу рейки з ладу, як правило, дві. Це або поломка окремих елементів внаслідок великого навантаження при їзді, або їх банальний знос. У більшості випадків ремонт обмежується заміною деталей на нові, що гарантують справну роботу.

Поломку даного агрегату можна легко виявити за певними ознаками:

  • люфти. У звичайному випадку люфт вузлів є технологічним зазором, який необхідний для правильного зацепа і повороту колеса. Однак, при виникненні несправності, це значно ускладнює маневрування, збільшуючи кут повороту керма. На дорозі це проявляється значно погіршенним управлінням, а також сторонніми шумами. Виявити поломку і відкалібрувати її під заводську норму для Dacia можна за допомогою люфтоміра;
  • віддача і стукіт. Поступове зношення втулок ковзання призводить до сильної тряски під час руху. Симптомом поломки також є сильна віддача в кермо, що супроводжується металевим стукотом. Крім заміни втулок ковзання і тильником, при ремонті потрібно провести калібрування на спеціалізованому стенді;
  • протікання гідропідсилювача. Візуально цю несправність діагностувати найпростіше - вона проявляється у вигляді калюж масла при тривалій стоянці. Також з’являється відчуття тугого керма. Причиною протікання служить корозія стоку або сальників, а також пошкодження валу.

Зауважимо, що головна небезпека несправної кермової рейки полягає в погіршенні управління машиною. Більш того, з часом поломки прогресують, приводячи весь агрегат у непридатність. Це негативно впливає і на інші вузли машини, а також може спровокувати серйозну аварію. Тому необхідно виявити і як можна швидше усунути будь-яку несправність.

Основні етапи ремонту кермових рейок Dacia (Дача)

Відновлення роботи кермової рейки на Dacia починається з ретельної діагностики авто. Вивчаються симптоми поломки, потім фахівці демонтують рейку і повністю очищають її від забруднень. У ряді випадків ретельне очищення може усунути проблему ще на цьому етапі.

Потім деталь візуально оглядається - це дозволяє виявити фізичні ушкодження окремих елементів, а також визначити ступінь корозії. Останній крок діагностики - тестування на спеціальному стенді, що імітує робочий стан машини в різних умовах. Показники, які отримують фахівці, дозволяють детально визначити несправність.

Послідовність ремонту залежить від конкретної несправності - калибруется люфт, замінюються зношені або зламані деталі, проводиться очищення і шліфування від іржі. Замінюється в тому числі і гідравлічна рідина, потім пристрій проходить калібрування і монтується назад в автомобіль.

Процес реставрації може зайняти від декількох годин до декількох днів, що залежить від масштабу поломки. Звертаючись в Автодоктор, ви будете впевнені, що незабаром ваша машина буде в повній справності за хорошою ціною.

Ціни на Ремонт кермової рейки Dacia - від діагностики до ремонту

Назва товаруЦіна
🚙 Dacia DUSTERот 3200 грн.
🚗 DACIA LOGANот 3200 грн.
🚙 DACIA LOGANот 1500 грн.
🚗 Dacia SANDEROот 1500 грн.
🚙 DACIA SOLENZAот 3200 грн.
🚗 DACIA SOLENZAот 1500 грн.
Ремонт гідравлічних, механічних та електричних кермових рейок Dacia. Працюємо щодня окрім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Інші послуги
Де нас знайти
г. Одесса, ул. Гаркавого
(Житомирская), 46

Телефон для зв'язку
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!