Ремонт блоку BMS Kia Optima Hybrid 2012

Термін виконання: 2 дні
Сума ремонту: 100$

Дізнайтеся про процес ремонту блоку BMS для Kia Optima Hybrid 2012 та як його можна відремонтувати в разі проблем з високовольтною ізоляцією.

Блок BMS (Battery Management System) є одним з найважливіших елементів гібридного автомобіля Kia Optima Hybrid 2012, який відповідає за керування станом батареї. У випадку, якщо виникає проблема з високовольтною ізоляцією, може знадобитись ремонт блоку BMS.

Авто Kia Optima Hybrid 2012 приїхало з проблемою у блоці BMS- пробоєм високовольтної ізоляції. При комп’ютерній діагностиці виявилося, що опір ізоляції складає лише 35 кілоом, що є надзвичайно низьким показником. З метою виявлення проблеми провели діагностику мегаомметром, що дозволило виявити пробій в блоці інвертора.

Ремонт блоку BMS зазвичай включає в себе перевірку всіх елементів блоку, в тому числі контролера та сенсорів, щоб виявити причину проблеми. Потім може знадобитись заміна пошкоджених частин та перекалібрування блоку.

Блок інвертора було вилучено з авто та перенесено на стіл для подальшої діагностики. Під час аналізу було виявлено несправність в високовольтному роз’ємі, який було необхідно демонтувати та розібрати. Виявлено, що у пластиці з’явилися мікротріщини, де накопичилася волога.

Рішення: Щоб вирішити проблему, пластик був зашліфований та покритий 5 шарами електротехнічного лаку. Після цього було зібрано інвертор та встановлено його на автомобіль. І нарешті - успіх! Проблема була вирішена, і машина Kia Optima Hybrid 2012 знову готова до дороги.

Сума комплексу робіт із запчастинами 4350грн. Термін виконання 2 дні

Якщо у вас виникли проблеми з високовольтною ізоляцією батареї Kia Optima Hybrid 2012, зверніться до нас, ми зможемо виконати ремонт блоку BMS та повернути ваш автомобіль до робочого стану. Ремонт блоку BMS може зберегти вас від необхідності заміни всієї батареї, що є значно дорожчим за ремонт.

Запишіться на діагностику та ремонт високовольтної батареї прямо зараз, зв’язавшись із менеджером нашого сервісу за телефоном (067) 650 18 00. м. Одеса, ул. Житомирська 46

З любов’ю 💓 до своєї справи, команда АвтоДоктор

Машина приїхала з помилкою в блоці BMS пробою високовольтної ізоляції
Комп'ютерна діагностика показала, що опір ізоляції 35 Кілоом
Виявили несправність у високовольтному роз'ємі
Усунули несправності, розкрили 5 шарами електротехнічного лаку
Ремонт гідравлічних, механічних та електричних кермових рейок Kia. Працюємо щодня окрім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Де нас знайти
г. Одесса, ул. Гаркавого
(Житомирская), 46

Телефон для зв'язку
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!