Зміна елементів батареї електромобіля

Записатися на ремонт
Чому нам варто довірити ремонт

10 ремонтних постів - готові прийняти автомобіль найближчим часом

Гарантія 6 місяців. Несемо пост гарантійні зобовʼязання

Наші фахівці: інженери-електронники, зі знанням програмування, електрики та механіки

Опыт и профессиональный инструмент. Поэтому ремонт происходит в кратчайшие сроки

Досвід та професійний інструмент. Тому ремонт відбувається у найкоротші терміни

Використовуємо спеціалізоване обладнання та діагностичні прилади

Відгуки з Google Мій бізнес
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла читать все
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла, покупка б/у насоса не дало результата. Пришли к тому что проблема в рейке. Приехал к ребятам, диагностику сделали, сказали рейка не подлежит ремонту, купил у них отреставрированную оригинальную которая стоит не малых денег, за насос сказали что рабочий все в норме, гарантия есть на рейку. Устанавливал я у себя на другом СТО и сделал большую ошибку. После замены рейки два дня покатался и вернулась та же проблема руль клинит, не возвращается, насос не включается, начинаются поиски по теме электрики и датчиков. Опять куча СТО и у всех разные догадки, все поменяли а не работает. Менять все подряд не вариант. Я позвонил сюда опять, объяснил проблему мне назначили день и сказали что попытаются найти проблему. Приехал, подключили комп, мастер говорит у меня крестовина заклинила на руле и проблема не в электрической части, сначала не хотел в это верить так как был у разных мастеров и эту проблему исключали. Час ожидания, стаканчик кофе и пол пачки сигарет от нервов. И тут все, говорят выезжай пробуй, проехался все работает, не хотелось даже верить в это. Заплатил реально копейки. Катаюсь, и не могу нарадоваться что этой проблемы уже нет, сделал очень большую ошибку что сразу не обратился сюда к специалистам. Всем советую, настолько приятных, отзывчивых и умных людей в плане ремонта машины я не встречал еще. Я очень доволен вами, буду вас советовать всем своим друзьям и знакомым. Так держать) скрыть
Анатолий Стоянов
Оставить отзыв
Все чётко и вовремя. Делал текущую рейку и переднюю ходовую.Сервис на уровне.Рекомендую. Шевроле Авео.
Denis Marynich
Оставить отзыв
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мел читать все
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мелкие моменты ходовой и рцлевой рейки за что отдельная благодарность, ребят этих рекомендую!!! скрыть
Dima Bosyi
Оставить отзыв
Вежливо общались, быстро и качественно выполнили работу по приемлемой цене.
Артем Ябанжи
Оставить отзыв
Всё супер, оперативно
Олег Дунаевский
Оставить отзыв
Отличное сто, хороший коллектив,обслуживаюсь не первый раз, все вовремя и самое главное качественный ремонт!
Сергей Александрович
Оставить отзыв
Все отлично.
Вадим Кархмазов
Оставить отзыв
Читати всі відгуки —
Наша команда
Олексій

Засновник «Автодоктор»

Ганна

Менеджер по работе с клиентами

Надія

Відповідальний за порядок або чистоту

Іван

Експедитор

Олег

Автомеханік

Дмитро

Майстер по ремонту агрегатів

Віталій

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Євген

Менеджер з продажу

Віталій

Автомеханік

Ігор

Токар

Юрій

Майстер цеху з ремонту агрегатів

Юрій

Майстер цеху по ремонту агрегатів

Віталій

Автомеханік

Євген

Майстер розвал-сходження

Олексій

Автомеханік

Віталій

Токар

Дмитро

Менеджер по роботі з клієнтами

Запишіться на ремонт. Працюємо щодня крім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Автодоктор на карті Одеси
Ми знаходимося в Одесі на вулиці Гаркавого (Житомирська), 46

Телефонуйте:
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Заміна елементів батареї

Багато людей, ще до придбання електрокарів і гібридів, сильно лякають вартістю ремонту електромобілів. Особливо це стосується всього, що повʼязане із високовольтною батареєю. Мовляв, ціна нової ВВБ неймовірно висока, і вам доведеться витратити на неї суму, яка дорівнює чи не вартості автомобіля. Насправді з реальністю це має досить мало спільного і ціна обслуговування акумулятора зовсім не така страшна, як багато хто думає.

Чому потрібно замінювати елементи батареї електромобіля

Уся справа в тому, що сьогодні існує досить багато різних способів відновити працездатність ВВБ, не вдаючись до її повної заміни. Якщо ви відчули, що кількість кілометрів, що проїжджають на одному заряді, скоротилася, виникли проблеми в роботі електродвигуна, то це зовсім не означає, що вам потрібна повністю нова високовольтна батарея. Для початку необхідно провести діагностику електромобіля та його ВВБ, щоб зрозуміти суть проблеми. Зробити це можна в СТО Автодоктор в Одесі, де за вигідною ціною ви отримаєте якісний та швидкий сервіс з будь-якого питання, повʼязаного з обслуговуванням електрокарів та гібридів.

Елементи батареї рано чи пізно все ж таки виходять з ладу. Причиною цього можуть стати як зовнішні фактори, так і банальне зношування акумулятора, оскільки внаслідок безлічі циклів заряду і розряду починає порушуватися процес переміщення іонів літію між електродами, що означає втрату осередками батареї ємності. Крім того, з ладу можуть виходити й інші елементи акумулятора, що не мають відношення до безпосередньо її ємнісних характеристик, такі як конектори, контролери, тягові датчики і т.п.

Особливості заміни елементів батареї електромобіля

Заміна елементів ВВБ на СТО Avtodoctor в Одесі відбувається приблизно так:

  1. Проводиться діагностика акумулятора. Отримавши дані, фахівці Avtodoctor можуть ухвалити рішення про більш поглиблену перевірку.
  2. Виконується, якщо потрібно, поглиблена діагностика. Вона необхідна для визначення стану та ємності окремих осередків у батареї.
  3. Отримані дані аналізуються та клієнт отримує звіт з рекомендаціями фахівця Автодоктор. Це може бути потреба в заміні деяких контролерів ВВБ, його блоків або навіть повного перепакування акумулятора.
  4. Заміна всіх елементів, термін служби яких закінчився. Працездатність тестується.

Ми рекомендуємо звертатися за сервісом у СТО Автодоктор. Наші фахівці мають великий досвід роботи з усіма популярними моделями електрокарів та гібридів, а різноманітність послуг, що надаються, вразить будь-якого водія, адже ми займаємося практично всім — від обслуговування кондиціонерів та ходової, закінчуючи ремонтом кермових редукторів.

СТО Автодоктор в Одесі гарантує швидкий, якісний сервіс та доступну вартість послуг, а також те, що ваш електрокар проїде ще багато кілометрів і вірно прослужить чимало років.

Розгорнути опис
Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!