Заміна батареї електромобілів

Записатися на ремонт
Чому нам варто довірити ремонт

10 ремонтних постів - готові прийняти автомобіль найближчим часом

Гарантія 6 місяців. Несемо пост гарантійні зобовʼязання

Наші фахівці: інженери-електронники, зі знанням програмування, електрики та механіки

Опыт и профессиональный инструмент. Поэтому ремонт происходит в кратчайшие сроки

Досвід та професійний інструмент. Тому ремонт відбувається у найкоротші терміни

Використовуємо спеціалізоване обладнання та діагностичні прилади

Відгуки з Google Мій бізнес
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла читать все
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла, покупка б/у насоса не дало результата. Пришли к тому что проблема в рейке. Приехал к ребятам, диагностику сделали, сказали рейка не подлежит ремонту, купил у них отреставрированную оригинальную которая стоит не малых денег, за насос сказали что рабочий все в норме, гарантия есть на рейку. Устанавливал я у себя на другом СТО и сделал большую ошибку. После замены рейки два дня покатался и вернулась та же проблема руль клинит, не возвращается, насос не включается, начинаются поиски по теме электрики и датчиков. Опять куча СТО и у всех разные догадки, все поменяли а не работает. Менять все подряд не вариант. Я позвонил сюда опять, объяснил проблему мне назначили день и сказали что попытаются найти проблему. Приехал, подключили комп, мастер говорит у меня крестовина заклинила на руле и проблема не в электрической части, сначала не хотел в это верить так как был у разных мастеров и эту проблему исключали. Час ожидания, стаканчик кофе и пол пачки сигарет от нервов. И тут все, говорят выезжай пробуй, проехался все работает, не хотелось даже верить в это. Заплатил реально копейки. Катаюсь, и не могу нарадоваться что этой проблемы уже нет, сделал очень большую ошибку что сразу не обратился сюда к специалистам. Всем советую, настолько приятных, отзывчивых и умных людей в плане ремонта машины я не встречал еще. Я очень доволен вами, буду вас советовать всем своим друзьям и знакомым. Так держать) скрыть
Анатолий Стоянов
Оставить отзыв
Все чётко и вовремя. Делал текущую рейку и переднюю ходовую.Сервис на уровне.Рекомендую. Шевроле Авео.
Denis Marynich
Оставить отзыв
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мел читать все
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мелкие моменты ходовой и рцлевой рейки за что отдельная благодарность, ребят этих рекомендую!!! скрыть
Dima Bosyi
Оставить отзыв
Вежливо общались, быстро и качественно выполнили работу по приемлемой цене.
Артем Ябанжи
Оставить отзыв
Всё супер, оперативно
Олег Дунаевский
Оставить отзыв
Отличное сто, хороший коллектив,обслуживаюсь не первый раз, все вовремя и самое главное качественный ремонт!
Сергей Александрович
Оставить отзыв
Все отлично.
Вадим Кархмазов
Оставить отзыв
Читати всі відгуки —
Наша команда
Олексій

Засновник «Автодоктор»

Ганна

Менеджер по работе с клиентами

Надія

Відповідальний за порядок або чистоту

Іван

Експедитор

Олег

Автомеханік

Дмитро

Майстер по ремонту агрегатів

Віталій

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Євген

Менеджер з продажу

Віталій

Автомеханік

Ігор

Токар

Юрій

Майстер цеху з ремонту агрегатів

Юрій

Майстер цеху по ремонту агрегатів

Віталій

Автомеханік

Євген

Майстер розвал-сходження

Олексій

Автомеханік

Віталій

Токар

Дмитро

Менеджер по роботі з клієнтами

Запишіться на ремонт. Працюємо щодня крім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Автодоктор на карті Одеси
Ми знаходимося в Одесі на вулиці Гаркавого (Житомирська), 46

Телефонуйте:
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Заміна батареї

Ремонт електромобілів та гібридів – це неприємна історія, тим більше якщо йдеться про заміну батареї. Ця стаття від СТО Автодоктор (м. Одеса) присвячується всім, хто хоче дізнатися, що на нього чекає у разі необхідності відновлення системи живлення авто на електротязі або для тих, хто з цим вже зіткнувся.

Чому батарея електрокара виходить з ладу

Сучасні акумулятори – це літій-іонні батареї. Їх пристрій передбачає електрохімічні процеси заряду та розряду пластин, з нанесеною на них активною масою. Коли пластини заряджаються, вони розширюються, і коли віддають заряд – стискаються. Таким чином, згодом відбувається руйнування їхньої структури, а отже, поступове скорочення ємності, що конвертується у зменшення максимальної кількості кілометрів ходу авто на електротязі.

Також причиною швидкого виходу з ладу акумулятора можуть бути інші процеси, не повʼязані з критичним скороченням його ємності, наприклад:

 • неконтрольований глибокий розряд, через який акумулятор може піти в блок або втратити свою працездатність;
 • проникнення корозії вглиб електронів, що вплине на них і погіршить прохідність струму;
 • перезаряд і терморозгін, який може виникнути внаслідок відмови систем автомобіля, що контролюють цей процес, і скоротити термін служби АКБ;
 • безповоротна сульфатація електродів внаслідок тривалого їх перебування у розрядженому стані;
 • замикання компонентів всередині батареї через особливості конструкції чи сторонні фактори.

Але варто зазначити, що батареї в сучасних автомобілях вкрай рідко виходять з ладу з якихось причин, окрім сильного зносу електропровідних елементів.

Складнощі при заміні батареї в електромобілі

Далеко не завжди відмова в роботі батареї є прямим наслідком її виходу з ладу. Щоб у цьому переконатися, необхідно провести компʼютерну діагностику електромобіля. бортовому компʼютері.

Що ж стосується неприємних моментів, повʼязаних із заміною великої АКБ, то тут фахівці з нашого СТО Автодоктор виділяють такі фактори.

Пошук батареї

Про конкретні ціни ми поговоримо трохи згодом, а тут розберемо загальну інформацію про вартість акумуляторів для заміни. Проблема в тому, що якщо у вас немає можливості купити нову батарею (а швидше за все так і є, адже в іншому випадку ви б не купували авто на електротязі 10-15 річної давності), то вам належить захоплюючий захід з пошуку живої АКБ на вторинному ринку, яка була б не гірша за ту, що буде замінена. І це дуже складно, тому що для перевірки акумулятора потрібна його спеціалізована діагностика, яка мало того, що коштує грошей, так ще виключає замовлення деталі по інтернету.

Рішення про перепакування

Перепакування – це вибір майстром необхідних елементів батареї та заміна ними поточних, що вийшли з ладу. Варіант досить цікавий і потенційно вигідніший, ніж купівля б/в АКБ та компонентів. Хоча ціна такої процедури і вища, але її переваги очевидні:

 • відсутність потреби у пошуку та діагностиці великої кількості батарей (сама послуга має немаленьку вартість);
 • виключення ризиків, повʼязаних з купівлею АКБ, деякі несправності яких складно або неможливо швидко визначити при діагностиці;
 • на виході ви отримуєте практично нову батарею, що забезпечить її довгу службу та багато кілометрів пробігу.

Однак знайти фахівця, який би зробив перепакування грамотно та якісно саме на ваш автомобіль, досить складно, і в цьому головна проблема даного методу.

Скільки коштує заміна батареї в електромобілі, гібриді

Зрозуміло, ціна заміни батареї в електромобілі та гібриді залежить насамперед від моделі авто. Ось приблизні ціни на них:

 • для Volkswagen нового сімейства ID – від €10.000 до €15.000 і до €20.000 для ранніх серій MQB – e-Golf та e-Up;
 • для Mercedes EQA та EQS від €15.000 до €20.000, для EQV – близько €27.230, для Smart EQ fortwo та Smart EQ – приблизно €6.500;
 • для всіх АКБ на Honda – близько €7.500;
 • для Renault Zoe, Kangoo ZE та Twingo Electric – в межах €10.000;
 • для Nissan – €10.500 за акумулятор на 40 кВтгод та €15.500 за батарею на 62 кВтгод.

Вартість б/в АКБ або його перепакування буде відповідно прямо пропорційною ціною нової батареї.

Замовити компʼютерну діагностику автомобіля на ДВЗ чи електрокара, а також інші послуги з ремонту та обслуговування транспорту в Одесі, ви можете в Avtodoctor.

Сервіс Avtodoctor гарантує вам високу якість сервісу, адже наша команда – ndash; Винятково досвідчені фахівці з величезним досвідом роботи, у тому числі у сфері відновлення електротранспорту. Чекаємо на ваші запитання та заявки на сайті avtodoctor.com.ua.

Розгорнути опис
Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!