Ремонт системи охолодження електромобілів

Записатися на ремонт
Чому нам варто довірити ремонт

10 ремонтних постів - готові прийняти автомобіль найближчим часом

Гарантія 6 місяців. Несемо пост гарантійні зобовʼязання

Наші фахівці: інженери-електронники, зі знанням програмування, електрики та механіки

Опыт и профессиональный инструмент. Поэтому ремонт происходит в кратчайшие сроки

Досвід та професійний інструмент. Тому ремонт відбувається у найкоротші терміни

Використовуємо спеціалізоване обладнання та діагностичні прилади

Відгуки з Google Мій бізнес
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла читать все
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла, покупка б/у насоса не дало результата. Пришли к тому что проблема в рейке. Приехал к ребятам, диагностику сделали, сказали рейка не подлежит ремонту, купил у них отреставрированную оригинальную которая стоит не малых денег, за насос сказали что рабочий все в норме, гарантия есть на рейку. Устанавливал я у себя на другом СТО и сделал большую ошибку. После замены рейки два дня покатался и вернулась та же проблема руль клинит, не возвращается, насос не включается, начинаются поиски по теме электрики и датчиков. Опять куча СТО и у всех разные догадки, все поменяли а не работает. Менять все подряд не вариант. Я позвонил сюда опять, объяснил проблему мне назначили день и сказали что попытаются найти проблему. Приехал, подключили комп, мастер говорит у меня крестовина заклинила на руле и проблема не в электрической части, сначала не хотел в это верить так как был у разных мастеров и эту проблему исключали. Час ожидания, стаканчик кофе и пол пачки сигарет от нервов. И тут все, говорят выезжай пробуй, проехался все работает, не хотелось даже верить в это. Заплатил реально копейки. Катаюсь, и не могу нарадоваться что этой проблемы уже нет, сделал очень большую ошибку что сразу не обратился сюда к специалистам. Всем советую, настолько приятных, отзывчивых и умных людей в плане ремонта машины я не встречал еще. Я очень доволен вами, буду вас советовать всем своим друзьям и знакомым. Так держать) скрыть
Анатолий Стоянов
Оставить отзыв
Все чётко и вовремя. Делал текущую рейку и переднюю ходовую.Сервис на уровне.Рекомендую. Шевроле Авео.
Denis Marynich
Оставить отзыв
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мел читать все
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мелкие моменты ходовой и рцлевой рейки за что отдельная благодарность, ребят этих рекомендую!!! скрыть
Dima Bosyi
Оставить отзыв
Вежливо общались, быстро и качественно выполнили работу по приемлемой цене.
Артем Ябанжи
Оставить отзыв
Всё супер, оперативно
Олег Дунаевский
Оставить отзыв
Отличное сто, хороший коллектив,обслуживаюсь не первый раз, все вовремя и самое главное качественный ремонт!
Сергей Александрович
Оставить отзыв
Все отлично.
Вадим Кархмазов
Оставить отзыв
Читати всі відгуки —
Наша команда
Олексій

Засновник «Автодоктор»

Ганна

Менеджер по работе с клиентами

Надія

Відповідальний за порядок або чистоту

Іван

Експедитор

Олег

Автомеханік

Дмитро

Майстер по ремонту агрегатів

Віталій

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Євген

Менеджер з продажу

Віталій

Автомеханік

Ігор

Токар

Юрій

Майстер цеху з ремонту агрегатів

Юрій

Майстер цеху по ремонту агрегатів

Віталій

Автомеханік

Євген

Майстер розвал-сходження

Олексій

Автомеханік

Віталій

Токар

Дмитро

Менеджер по роботі з клієнтами

Запишіться на ремонт. Працюємо щодня крім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Автодоктор на карті Одеси
Ми знаходимося в Одесі на вулиці Гаркавого (Житомирська), 46

Телефонуйте:
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Ремонт системи охолодження електромобіля

Незважаючи на те, що сам собою електродвигун — це досить проста конструкція, перегріву він схильний не менше, ніж ДВЗ. Тому вихід із ладу системи охолодження може призвести до неполадок силового агрегату. Ми в СТО Автодоктор займаємося діагностикою та лагодженням будь-яких систем охолодження електродвигунів, а також надаємо інші види сервісу: ремонт електрогідропідсилювача керма, механічних рейок і не тільки.

Ознаки несправності системи охолодження електродвигуна

Ознаки несправності системи охолодження двигуна в електрокарі та гібриді зазвичай досить очевидні і часто про них вам повідомить бортовий компʼютер.

  • Витікання охолоджуючої рідини.

Втрата охолоджуючої рідини проявляється характерними підтіканнями та зменшенням її кількості в бачку. Причин може бути досить багато: розгерметизація патрубків і провідників антифризу, розгерметизація радіатора, водяного насоса та інших деталей. Багато залежить також від конструкції безпосередньо автомобіля.

  • Перегрів двигуна.

Очевидно, що вихід із ладу системи охолодження призведе до перегріву двигуна. Причиною цього може стати засмічення радіатора або пробки в патрубках, що приводять, поломка термостата, погіршення роботи водяного насоса або порушення його герметичності, неполадка вентилятора, недостатня кількість охолоджуючої рідини.

  • Переохолодження силового агрегату.

Рідше система може показувати переохолодження двигуна. Причиною цього може стати непрацюючий термостат, проблеми з вентилятором або банальна несправність датчика температури.

Щоб розпізнати проблему, потрібна якісна діагностика електромобіля або гібрида. Avtodoctor гарантує професійне обслуговування за доступною ціною. А ще ми одні з небагатьох у СТО в Україні та Одесі, які займаються ремонтом кермових редукторів за допомогою професійного обладнання. Вам гарантовано швидке та професійне обслуговування за прийнятною вартістю.

Що робити, якщо система охолодження двигуна електромобіля дала збій

Якщо проблема застала вас у дорозі, і двигун закипів (найчастіше трапляється саме це), то виконайте ряд дій:

  1. Зупиніть автомобіль (бажано в тіні), але двигун не глушіть. Спочатку відкрийте капот і оцініть обстановку щодо патьоків антифризу.
  2. Якщо антифриз на місці, то нехай двигун працює та переганяє рідину за системою кілька хвилин. Якщо ви виявили течу і знайшли її причину, спробуйте усунути проблему самостійно, замінивши необхідні патрубки, які були пошкоджені або містили пробки, що не давали рідини вільно проходити через деталь.
  3. Заглушіть електромобіль або гібрид і дайте йому постояти близько 40 хвилин.
  4. Заведіть авто та спробуйте потихеньку доїхати до найближчого СТО. Якщо двигун знову закипів, зупиніться і викличте евакуатор.

Як бачите, послідовність дій при виході з ладу системи охолодження в електромобілі не дуже відрізняється від аналогічної для машин з ДВС. Однак ризики тут можуть бути вищими, оскільки температурному навантаженню, крім безпосередньо мотора, піддається ще й високовольтна батарея, вартість заміни якої в кілька разів вища за ремонт двигуна.

Ремонт рульової колонки ЕУР, обслуговування кондиціонерів, різні види діагностики електромобілів та гібридів та, звичайно, ремонт системи охолодження електрокарів доступний у СТО Avtodoctor в Одесі. Швидке та якісне обслуговування, гарантія на всі послуги та вигідні ціни СТО Автодоктор порадують будь-якого відвідувача.

Розгорнути опис
Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!