Ремонт модуля заряджання електромобілів

Записатися на ремонт
Чому нам варто довірити ремонт

10 ремонтних постів - готові прийняти автомобіль найближчим часом

Гарантія 6 місяців. Несемо пост гарантійні зобовʼязання

Наші фахівці: інженери-електронники, зі знанням програмування, електрики та механіки

Опыт и профессиональный инструмент. Поэтому ремонт происходит в кратчайшие сроки

Досвід та професійний інструмент. Тому ремонт відбувається у найкоротші терміни

Використовуємо спеціалізоване обладнання та діагностичні прилади

Відгуки з Google Мій бізнес
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла читать все
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла, покупка б/у насоса не дало результата. Пришли к тому что проблема в рейке. Приехал к ребятам, диагностику сделали, сказали рейка не подлежит ремонту, купил у них отреставрированную оригинальную которая стоит не малых денег, за насос сказали что рабочий все в норме, гарантия есть на рейку. Устанавливал я у себя на другом СТО и сделал большую ошибку. После замены рейки два дня покатался и вернулась та же проблема руль клинит, не возвращается, насос не включается, начинаются поиски по теме электрики и датчиков. Опять куча СТО и у всех разные догадки, все поменяли а не работает. Менять все подряд не вариант. Я позвонил сюда опять, объяснил проблему мне назначили день и сказали что попытаются найти проблему. Приехал, подключили комп, мастер говорит у меня крестовина заклинила на руле и проблема не в электрической части, сначала не хотел в это верить так как был у разных мастеров и эту проблему исключали. Час ожидания, стаканчик кофе и пол пачки сигарет от нервов. И тут все, говорят выезжай пробуй, проехался все работает, не хотелось даже верить в это. Заплатил реально копейки. Катаюсь, и не могу нарадоваться что этой проблемы уже нет, сделал очень большую ошибку что сразу не обратился сюда к специалистам. Всем советую, настолько приятных, отзывчивых и умных людей в плане ремонта машины я не встречал еще. Я очень доволен вами, буду вас советовать всем своим друзьям и знакомым. Так держать) скрыть
Анатолий Стоянов
Оставить отзыв
Все чётко и вовремя. Делал текущую рейку и переднюю ходовую.Сервис на уровне.Рекомендую. Шевроле Авео.
Denis Marynich
Оставить отзыв
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мел читать все
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мелкие моменты ходовой и рцлевой рейки за что отдельная благодарность, ребят этих рекомендую!!! скрыть
Dima Bosyi
Оставить отзыв
Вежливо общались, быстро и качественно выполнили работу по приемлемой цене.
Артем Ябанжи
Оставить отзыв
Всё супер, оперативно
Олег Дунаевский
Оставить отзыв
Отличное сто, хороший коллектив,обслуживаюсь не первый раз, все вовремя и самое главное качественный ремонт!
Сергей Александрович
Оставить отзыв
Все отлично.
Вадим Кархмазов
Оставить отзыв
Читати всі відгуки —
Наша команда
Олексій

Засновник «Автодоктор»

Ганна

Менеджер по работе с клиентами

Надія

Відповідальний за порядок або чистоту

Іван

Експедитор

Олег

Автомеханік

Дмитро

Майстер по ремонту агрегатів

Віталій

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Євген

Менеджер з продажу

Віталій

Автомеханік

Ігор

Токар

Юрій

Майстер цеху з ремонту агрегатів

Юрій

Майстер цеху по ремонту агрегатів

Віталій

Автомеханік

Євген

Майстер розвал-сходження

Олексій

Автомеханік

Віталій

Токар

Дмитро

Менеджер по роботі з клієнтами

Запишіться на ремонт. Працюємо щодня крім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Автодоктор на карті Одеси
Ми знаходимося в Одесі на вулиці Гаркавого (Житомирська), 46

Телефонуйте:
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Ремонт модуля заряджання

Важливість використання якісної зарядки для електротранспорту недооцінюють багато його власників. Однак роблять вони це недовго. до першого ремонту свого електромобіля або гібрида. Avtodoctor розповідає, чому дуже важливо використовувати хороший зарядний пристрій електрокарів, а також описує основні ознаки його виходу з ладу.

Чому дуже важливо використовувати якісний зарядний пристрій

Використання неякісних зарядних пристроїв може не тільки порушити роботу безпосередньо модуля автомобільної зарядки та вивести з ладу її реле управління, а й призвести до перепадів напруги і, як наслідок, коротким замиканням усередині високовольтної батареї та інших елементів авто. У виробах, що мають низьку вартість, часто не передбачені стабілізатори напруги, запобіжники, через що будь-який стрибок в мережі може призвести до плачевних наслідків і ціна, яку ви заощадили на покупці такої зарядки, точно не покриє вартість діагностики електромобіля та його ремонт.

Ознаки несправності модуля заряджання електрокара

Сучасні електромобілі та гібриди – це досить технологічні авто, які мають кілька щаблів запобіжників, а його елементи не повʼязані між собою настільки, щоб найменша проблема моментально призводила до виходу з ладу всіх систем транспорту. Тому визначити несправності модуля зарядки можна за деякими прямими чи непрямими ознаками вже на ранньому етапі.

  1. Найочевидніший – оповіщення бортової системи про проблему з модулем заряджання. Однак, безпосередньо про цю проблему вам повідомить далеко не кожен автомобіль.
  2. Відсутність сигналу при підключенні зарядного пристрою в гніздо – заряду просто не йде.
  3. Перебої в процесі зарядки: вона нестабільна, нерівномірна.
  4. Електромобіль або гібрид не заряджається від швидкого заряджання.
  5. Система показує, що процес заряду йде, але насправді ВВБ не заряджається.

Перше, що потрібно зробити в цьому випадку, це спробувати підключити інший зарядний пристрій. Часто момент саме у цьому: вийшли з ладу окремі компоненти, згорів запобіжник, утворилися дефекти на контактах тощо. Якщо проблема не вирішується, то справа, швидше за все, в самому модулі автомобільної зарядки, його контактах, гнізді живлення, несправності реле управління. Щоб це перевірити, необхідно звернутися за професійною діагностикою до СТО Автодоктор в Одесі.

Ремонт модуля зарядки електромобіля в Автодокторі в Одесі

В Avtodoctor наші першокласні фахівці використовують лише якісне технологічне обладнання, що дозволяє швидко та точно визначити будь-яку неполадку. Ми надаємо професійні послуги з обслуговування електротранспорту: ремонт електричних рульових рейок, заміну ВВБ та її елементів, ремонт електропроводки та багато іншого. Ціна наших послуг доступна, а як роботи не засумнівався ще жоден покупець.

Розгорнути опис
Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!