Ремонт інвертора електромобілів

Записатися на ремонт
Чому нам варто довірити ремонт

10 ремонтних постів - готові прийняти автомобіль найближчим часом

Гарантія 6 місяців. Несемо пост гарантійні зобовʼязання

Наші фахівці: інженери-електронники, зі знанням програмування, електрики та механіки

Опыт и профессиональный инструмент. Поэтому ремонт происходит в кратчайшие сроки

Досвід та професійний інструмент. Тому ремонт відбувається у найкоротші терміни

Використовуємо спеціалізоване обладнання та діагностичні прилади

Відгуки з Google Мій бізнес
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла читать все
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла, покупка б/у насоса не дало результата. Пришли к тому что проблема в рейке. Приехал к ребятам, диагностику сделали, сказали рейка не подлежит ремонту, купил у них отреставрированную оригинальную которая стоит не малых денег, за насос сказали что рабочий все в норме, гарантия есть на рейку. Устанавливал я у себя на другом СТО и сделал большую ошибку. После замены рейки два дня покатался и вернулась та же проблема руль клинит, не возвращается, насос не включается, начинаются поиски по теме электрики и датчиков. Опять куча СТО и у всех разные догадки, все поменяли а не работает. Менять все подряд не вариант. Я позвонил сюда опять, объяснил проблему мне назначили день и сказали что попытаются найти проблему. Приехал, подключили комп, мастер говорит у меня крестовина заклинила на руле и проблема не в электрической части, сначала не хотел в это верить так как был у разных мастеров и эту проблему исключали. Час ожидания, стаканчик кофе и пол пачки сигарет от нервов. И тут все, говорят выезжай пробуй, проехался все работает, не хотелось даже верить в это. Заплатил реально копейки. Катаюсь, и не могу нарадоваться что этой проблемы уже нет, сделал очень большую ошибку что сразу не обратился сюда к специалистам. Всем советую, настолько приятных, отзывчивых и умных людей в плане ремонта машины я не встречал еще. Я очень доволен вами, буду вас советовать всем своим друзьям и знакомым. Так держать) скрыть
Анатолий Стоянов
Оставить отзыв
Все чётко и вовремя. Делал текущую рейку и переднюю ходовую.Сервис на уровне.Рекомендую. Шевроле Авео.
Denis Marynich
Оставить отзыв
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мел читать все
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мелкие моменты ходовой и рцлевой рейки за что отдельная благодарность, ребят этих рекомендую!!! скрыть
Dima Bosyi
Оставить отзыв
Вежливо общались, быстро и качественно выполнили работу по приемлемой цене.
Артем Ябанжи
Оставить отзыв
Всё супер, оперативно
Олег Дунаевский
Оставить отзыв
Отличное сто, хороший коллектив,обслуживаюсь не первый раз, все вовремя и самое главное качественный ремонт!
Сергей Александрович
Оставить отзыв
Все отлично.
Вадим Кархмазов
Оставить отзыв
Читати всі відгуки —
Наша команда
Олексій

Засновник «Автодоктор»

Ганна

Менеджер по работе с клиентами

Надія

Відповідальний за порядок або чистоту

Іван

Експедитор

Олег

Автомеханік

Дмитро

Майстер по ремонту агрегатів

Віталій

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Євген

Менеджер з продажу

Віталій

Автомеханік

Ігор

Токар

Юрій

Майстер цеху з ремонту агрегатів

Юрій

Майстер цеху по ремонту агрегатів

Віталій

Автомеханік

Євген

Майстер розвал-сходження

Олексій

Автомеханік

Віталій

Токар

Дмитро

Менеджер по роботі з клієнтами

Запишіться на ремонт. Працюємо щодня крім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Автодоктор на карті Одеси
Ми знаходимося в Одесі на вулиці Гаркавого (Житомирська), 46

Телефонуйте:
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Ремонт інвертора

Робота двигуна електромобіля потребує ідеально стабільної напруги. За його забезпечення в сучасних електрокарах та гібридних авто відповідає інвертор, який перетворює постійний струм на змінний. Його повна справність важлива, оскільки погане функціонування даного пристрою неминуче призведе до відмови всіх систем роботи та високої вартості ремонту.

Ознаки несправності інвертора електромобіля

Як правило, якщо інвертор в електромобілі та гібридному авто несправний, то вся система піде на захист і не запуститься. Однак випадки бувають різні та краще відстежувати сигнали, які можуть сигналізувати, що в перетворювачі щось не так.

  1. Тосольна помпа виглядає зношеною.

Не відноситься до ознак несправності безпосередньо, але явно сигналізує про ризик виходу її і, як наслідок, інвертора з ладу. Дана деталь вимагає заміни приблизно раз на 100.000 кілометрів пробігу, інакше перегрів перетворювача та силової установки вам забезпечено в найкоротші терміни і вартість ремонту зросте багаторазово.

  1. Тосольна помпа видає дивні звуки, є перепади висоти рідини.

Можливо помпа вже пошкоджена, порушена її механічна герметичність, що може призвести до перегріву та швидкої аварії всередині системи.

  1. Зʼявилися відповідні помилки на бортовому компʼютері.

Про проблеми в роботі інвертора можуть говорити про проблеми з мотор-генераторами та іншими вузлами автомобіля. Це вдасться визначити, вважаючи інформацію з кодів помилок на панелі приладів або провівши компʼютерну діагностику системи. Зробити це, до речі, можна на СТО Автодоктор в Одесі швидко, якісно та за доступною ціною.

За певних умов про проблеми з інвертором можна дізнатися під час експлуатації автомобіля, а саме коли доводиться пробуксовувати на авто (машина застрягла або потрапила в сильну ожеледицю). Справа в тому, що більшість перетворювачів відразу знизить оберти двигуна, якщо колеса крутяться на місці. Коли це не відбувається, існує ймовірність, що деякі вузли інвертора вийшли з ладу.

Особливості ремонту інвертора електрокара та гібрида

Діагностика та ремонт інвертора – не регулювання розвалу-сходження. Це комплексний захід, який має торкатися низки систем автомобіля. Насамперед перевіряється тосольна помпа – саме її знос є найчастішою проблемою у поганій роботі інвертора. Також необхідно продзвонити всі запобіжники та роботу силової установки – мотор-генераторів та ВВБ. Іноді причина може бути в них. Ще важливо перевіряти ефективність перетворення інвертором постійного струму на змінний.

Чому варто звернутися за діагностикою та обслуговуванням інвертора в Avtodoctor в Одесі

Діагностика та обслуговування інвертора – складний захід, тому радимо звертатися за цією послугою до професіоналів у СТО Автодоктор. Ми зможемо швидко та якісно усунути будь-які проблеми перетворювача і ваше авто знову буде на ходу. Також за доступною ціною ви зможете замовити в Avtodoctor та інші послуги, такі як ремонт механічних рейок, плати BMS, заміна ВВБ електрокара та багато іншого.

Розгорнути опис
Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!