Ремонт електродвигуна

Записатися на ремонт
Чому нам варто довірити ремонт

10 ремонтних постів - готові прийняти автомобіль найближчим часом

Гарантія 6 місяців. Несемо пост гарантійні зобовʼязання

Наші фахівці: інженери-електронники, зі знанням програмування, електрики та механіки

Опыт и профессиональный инструмент. Поэтому ремонт происходит в кратчайшие сроки

Досвід та професійний інструмент. Тому ремонт відбувається у найкоротші терміни

Використовуємо спеціалізоване обладнання та діагностичні прилади

Відгуки з Google Мій бізнес
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла читать все
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла, покупка б/у насоса не дало результата. Пришли к тому что проблема в рейке. Приехал к ребятам, диагностику сделали, сказали рейка не подлежит ремонту, купил у них отреставрированную оригинальную которая стоит не малых денег, за насос сказали что рабочий все в норме, гарантия есть на рейку. Устанавливал я у себя на другом СТО и сделал большую ошибку. После замены рейки два дня покатался и вернулась та же проблема руль клинит, не возвращается, насос не включается, начинаются поиски по теме электрики и датчиков. Опять куча СТО и у всех разные догадки, все поменяли а не работает. Менять все подряд не вариант. Я позвонил сюда опять, объяснил проблему мне назначили день и сказали что попытаются найти проблему. Приехал, подключили комп, мастер говорит у меня крестовина заклинила на руле и проблема не в электрической части, сначала не хотел в это верить так как был у разных мастеров и эту проблему исключали. Час ожидания, стаканчик кофе и пол пачки сигарет от нервов. И тут все, говорят выезжай пробуй, проехался все работает, не хотелось даже верить в это. Заплатил реально копейки. Катаюсь, и не могу нарадоваться что этой проблемы уже нет, сделал очень большую ошибку что сразу не обратился сюда к специалистам. Всем советую, настолько приятных, отзывчивых и умных людей в плане ремонта машины я не встречал еще. Я очень доволен вами, буду вас советовать всем своим друзьям и знакомым. Так держать) скрыть
Анатолий Стоянов
Оставить отзыв
Все чётко и вовремя. Делал текущую рейку и переднюю ходовую.Сервис на уровне.Рекомендую. Шевроле Авео.
Denis Marynich
Оставить отзыв
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мел читать все
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мелкие моменты ходовой и рцлевой рейки за что отдельная благодарность, ребят этих рекомендую!!! скрыть
Dima Bosyi
Оставить отзыв
Вежливо общались, быстро и качественно выполнили работу по приемлемой цене.
Артем Ябанжи
Оставить отзыв
Всё супер, оперативно
Олег Дунаевский
Оставить отзыв
Отличное сто, хороший коллектив,обслуживаюсь не первый раз, все вовремя и самое главное качественный ремонт!
Сергей Александрович
Оставить отзыв
Все отлично.
Вадим Кархмазов
Оставить отзыв
Читати всі відгуки —
Наша команда
Олексій

Засновник «Автодоктор»

Ганна

Менеджер по работе с клиентами

Надія

Відповідальний за порядок або чистоту

Іван

Експедитор

Олег

Автомеханік

Дмитро

Майстер по ремонту агрегатів

Віталій

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Євген

Менеджер з продажу

Віталій

Автомеханік

Ігор

Токар

Юрій

Майстер цеху з ремонту агрегатів

Юрій

Майстер цеху по ремонту агрегатів

Віталій

Автомеханік

Євген

Майстер розвал-сходження

Олексій

Автомеханік

Віталій

Токар

Дмитро

Менеджер по роботі з клієнтами

Запишіться на ремонт. Працюємо щодня крім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Автодоктор на карті Одеси
Ми знаходимося в Одесі на вулиці Гаркавого (Житомирська), 46

Телефонуйте:
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Ремонт електродвигуна

Сервіс Автодоктор в Одесі надає послуги з обслуговування вузлів автомобіля. Це і ремонт електричних кермових рейок, і відновлення насосів ГУР, і різні види діагностики, і, звичайно, ремонт електродвигуна, про особливості процесу якого сьогодні і піде мова.

Основні ознаки неполадки електродвигуна

Обслуговування електродвигуна складніший процес, ніж ремонт механічної рульової рейки. Є ознаки, які скажуть, що з мотором щось не так:

 • ротор залишається нерухомим при включенні до мережі;
 • мотор видає неприродні звуки, писк;
 • двигун мимоволі зупиняється;
 • значно впала потужність двигуна;
 • швидкий перегрів механізму;
 • робота електродвигуна супроводжується вібрацією;
 • поява диму під час роботи двигуна;
 • двигун не зупиняється під час його вимкнення.

Всі ці ознаки можуть свідчити про різні несправності. Найчастіше їх причиною є неправильна напруга в двигуні, а ось чому ця напруга не така, як має бути, доведеться розібратися на діагностиці.

Діагностика електродвигуна електрокара

Діагностика двигуна на електротязі виконується фахівцями СТО Avtodoctor. Майстер виявить несправності двигуна та знайде їх причини. Наша команда не просто ремонтує явні неполадки в двигуні, але ретельно аналізує всі його вузли, щоб бути на 100% впевненими у джерелі проблеми. Сюди належить:

 • огляд корпусу двигуна та редуктора щодо пошкоджень;
 • тестування потужності двигуна;
 • перевірка зношеності обмотки, підшипника;
 • вивчення його щодо перегріву та умов, за яких він трапляється;
 • перевірка на наявність витоків рідин;
 • огляд на попадання вологи всередину редуктора та електромотора;
 • виявлення причин та джерел сторонніх шумів.

Для всього цього використовується сучасне професійне обладнання, яке виключає шанс упустити щось. Вартість наших послуг доступна, а в високій якості сервісу не засумнівався ще жоден клієнт.

Перемотування електродвигуна в електромобілі: що це і скільки коштує?

Доволі часто причиною несправності електродвигуна є руйнування ізоляції обмоток. З часом це чекає практично будь-який мотор, проте суттєво прискорити ці процеси може їх зайве постійне нагрівання, забруднення, вплив вібрації, вологи тощо. В цьому випадку потрібне повне розбирання та очищення двигуна, що має на увазі його перемотування. Цей процес є демонтаж старих прутів, їх очищення стисненим повітрям і спеціальними розчинами, покриття емаллю. Також підлягають заміні обірвані бандажі на обмотках статорів, підшипник та інші деталі, якщо це необхідно. Після цього двигун запускають та тестують.

Ця послуга має досить високу вартість, проте це все ж таки набагато дешевше, ніж купувати б/в мотор під заміну, який, до того ж, не факт, що буде в кращому стані, ніж поточний. Ціна якісного перемотування електродвигуна безпосередньо залежить від його потужності та конструкції. Ви можете приблизно оцінити вартість послуги, подивившись, скільки коштує мотор для вашого автомобіля на вторинному ринку і відібрати від цієї суми 50%, 60%.

Де найкраще проводити ремонт електродвигуна в електромобілях та гібридах

Avtodoctor є однією з небагатьох СТО в Одесі, яка надає послуги з ремонту електрокарів та гібридів. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що отримуєте швидкий сервіс високої якості за прийнятною ціною. А ще в Автодокторі ви можете обслужити систему клімат-контролю свого авто, зробити розвал-сходження, відремонтувати насос гідропідсилювача керма і багато іншого. Важливою нашою перевагою є те, що команда Avtodoctor складається з вузькоспеціалізованих майстрів, які на 101% знають свою справу, а не вміють «все і потроху». Завдяки цьому нам немає нічого неможливого. Переконайтеся, записавшись до нас на обслуговування.

Розгорнути опис
Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!