Діагностика високовольтної батареї електромобіля, гібрида

Записатися на ремонт
Чому нам варто довірити ремонт

10 ремонтних постів - готові прийняти автомобіль найближчим часом

Гарантія 6 місяців. Несемо пост гарантійні зобовʼязання

Наші фахівці: інженери-електронники, зі знанням програмування, електрики та механіки

Опыт и профессиональный инструмент. Поэтому ремонт происходит в кратчайшие сроки

Досвід та професійний інструмент. Тому ремонт відбувається у найкоротші терміни

Використовуємо спеціалізоване обладнання та діагностичні прилади

Відгуки з Google Мій бізнес
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла читать все
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла, покупка б/у насоса не дало результата. Пришли к тому что проблема в рейке. Приехал к ребятам, диагностику сделали, сказали рейка не подлежит ремонту, купил у них отреставрированную оригинальную которая стоит не малых денег, за насос сказали что рабочий все в норме, гарантия есть на рейку. Устанавливал я у себя на другом СТО и сделал большую ошибку. После замены рейки два дня покатался и вернулась та же проблема руль клинит, не возвращается, насос не включается, начинаются поиски по теме электрики и датчиков. Опять куча СТО и у всех разные догадки, все поменяли а не работает. Менять все подряд не вариант. Я позвонил сюда опять, объяснил проблему мне назначили день и сказали что попытаются найти проблему. Приехал, подключили комп, мастер говорит у меня крестовина заклинила на руле и проблема не в электрической части, сначала не хотел в это верить так как был у разных мастеров и эту проблему исключали. Час ожидания, стаканчик кофе и пол пачки сигарет от нервов. И тут все, говорят выезжай пробуй, проехался все работает, не хотелось даже верить в это. Заплатил реально копейки. Катаюсь, и не могу нарадоваться что этой проблемы уже нет, сделал очень большую ошибку что сразу не обратился сюда к специалистам. Всем советую, настолько приятных, отзывчивых и умных людей в плане ремонта машины я не встречал еще. Я очень доволен вами, буду вас советовать всем своим друзьям и знакомым. Так держать) скрыть
Анатолий Стоянов
Оставить отзыв
Все чётко и вовремя. Делал текущую рейку и переднюю ходовую.Сервис на уровне.Рекомендую. Шевроле Авео.
Denis Marynich
Оставить отзыв
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мел читать все
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мелкие моменты ходовой и рцлевой рейки за что отдельная благодарность, ребят этих рекомендую!!! скрыть
Dima Bosyi
Оставить отзыв
Вежливо общались, быстро и качественно выполнили работу по приемлемой цене.
Артем Ябанжи
Оставить отзыв
Всё супер, оперативно
Олег Дунаевский
Оставить отзыв
Отличное сто, хороший коллектив,обслуживаюсь не первый раз, все вовремя и самое главное качественный ремонт!
Сергей Александрович
Оставить отзыв
Все отлично.
Вадим Кархмазов
Оставить отзыв
Читати всі відгуки —
Наша команда
Олексій

Засновник «Автодоктор»

Ганна

Менеджер по работе с клиентами

Надія

Відповідальний за порядок або чистоту

Іван

Експедитор

Олег

Автомеханік

Дмитро

Майстер по ремонту агрегатів

Віталій

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Євген

Менеджер з продажу

Віталій

Автомеханік

Ігор

Токар

Юрій

Майстер цеху з ремонту агрегатів

Юрій

Майстер цеху по ремонту агрегатів

Віталій

Автомеханік

Євген

Майстер розвал-сходження

Олексій

Автомеханік

Віталій

Токар

Дмитро

Менеджер по роботі з клієнтами

Запишіться на ремонт. Працюємо щодня крім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Автодоктор на карті Одеси
Ми знаходимося в Одесі на вулиці Гаркавого (Житомирська), 46

Телефонуйте:
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Власники електрокарів та гібридних автомобілів зі стажем чудово знають, що найкращий спосіб відтермінувати ремонт свого електротранспорту – регулярно та вчасно проводити діагностику високовольтної батареї. Сьогодні Автодоктор розповість вам, навіщо це робити і як виглядає повний її процес. Замовити діагностику високовольтного акумулятора ви можете у нашому СТО, де фахівці швидко, якісно та завжди за розумну вартість обслужать ваш електромобіль.

Коли потрібна діагностика ВВБ

Причин провести діагностику великої АКБ в електрокарі або гібриді кілька:

  1. Поява повідомлень Check hybrid system (на Тойоті та інших авто), IMA (на Хонді) та їх аналогів. Кожен день зволікання в такому випадку працює проти вас, оскільки батарея, очевидно, працює не в оптимальному режимі.
  2. Якщо зросла витрата палива і це не повʼязано з будь-якими сторонніми факторами (зменшення температури за бортом, тривале прогрівання, збільшений час знаходження в пробках тощо).
  3. Якщо кількість кілометрів, які ви проїжджаєте на електротязі, зменшилася, і автомобіль став швидше, ніж звичайно, переходити на режим споживання палива, що збільшує витрату.

Також рекомендується робити повну діагностику електромобіля, зокрема його високовольтного акумулятора, приблизно раз на пів року чи 30.000 кілометрів пробігу для профілактики (стосується насамперед автомобілів старше 7 років). Таким чином можна попередити багато серйозних неполадок, за усунення яких ви заплатите набагато вищу ціну згодом, а також продовжити термін служби всіх систем автомобіля.

Види діагностики високовольтної батареї в СТО Avtodoctor, Одеса

Регулярно робити ревізію високовольтної батареї варто ще й тому, що вартість послуги її компʼютерної діагностики в СТО Автодоктор в Одесі невисока і дорівнює ціні кількох літрів бензину – лише 250 грн. При цьому вона проходить швидко, так що ви можете заїхати на сервіс перед роботою без втрати часу, якщо попередньо зробите запис у нашого менеджера.

Первинна компʼютерна діагностика ВВБ

Спеціальний пристрій, підключений до батареї, дозволяє швидко визначити, де саме в електричній силовій системі є проблеми, а також видає загальну інформацію про стан окремих елементів. Виходячи з даних, фахівець надасть звіт та запропонує, якщо це потрібно, повну перевірку АКБ.

Повна діагностика високовольтної батареї щодо залишкової місткості пар елементів

Процедура дозволяє отримати найточнішу інформацію про стан батареї. А саме:

  • які блоки ще функціональні, але їх термін служби добігає кінця;
  • визначити тип модулів для подальшого підбору донорів;
  • провести точний аналіз ефективності роботи батареї для подальшого порівняння графіків після повної заміни всіх вичерпаних комірок та модулів.

Робиться це так: ВВБ підключають до спеціального багатоканального обладнання, яке заряджає та розряджає всі пари елементів, щоб отримати інформацію про залишкову місткість комірок та їхню працездатність.

Повна діагностика ВВБ щодо залишкової місткості кожного елемента

Технологія повного аналізу стану елементів ВВБ має схожу з попереднім пунктом послідовність дій, з тією лише різницею, що при перевірці пари комірок розʼєднуються та аналізуються окремо одна від одної. Потрібно це для того, щоб, за можливістю, скоротити кількість елементів, що вимагають заміни. Однак далеко не всі СТО здатні виконати таку діагностику, оскільки це вимагає дорогого якісного обладнання з ще більшою кількістю каналів.

В Avtodoctor є все, що потрібно, щоб провести будь-який вид діагностики вашого електромобіля та гібрида. Зробіть запис до нас на прийом вже сьогодні, щоб уникнути несправностей завтра.

Розгорнути опис
Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!