Балансування високовольтної батареї електромобіля, гібрида

Записатися на ремонт
Чому нам варто довірити ремонт

10 ремонтних постів - готові прийняти автомобіль найближчим часом

Гарантія 6 місяців. Несемо пост гарантійні зобовʼязання

Наші фахівці: інженери-електронники, зі знанням програмування, електрики та механіки

Опыт и профессиональный инструмент. Поэтому ремонт происходит в кратчайшие сроки

Досвід та професійний інструмент. Тому ремонт відбувається у найкоротші терміни

Використовуємо спеціалізоване обладнання та діагностичні прилади

Відгуки з Google Мій бізнес
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла читать все
Столкнулся с проблемой рулевого управления на Opel, два месяца мучения и устранения проблемы не как не получалось. Три раза замена оригинального масла, покупка б/у насоса не дало результата. Пришли к тому что проблема в рейке. Приехал к ребятам, диагностику сделали, сказали рейка не подлежит ремонту, купил у них отреставрированную оригинальную которая стоит не малых денег, за насос сказали что рабочий все в норме, гарантия есть на рейку. Устанавливал я у себя на другом СТО и сделал большую ошибку. После замены рейки два дня покатался и вернулась та же проблема руль клинит, не возвращается, насос не включается, начинаются поиски по теме электрики и датчиков. Опять куча СТО и у всех разные догадки, все поменяли а не работает. Менять все подряд не вариант. Я позвонил сюда опять, объяснил проблему мне назначили день и сказали что попытаются найти проблему. Приехал, подключили комп, мастер говорит у меня крестовина заклинила на руле и проблема не в электрической части, сначала не хотел в это верить так как был у разных мастеров и эту проблему исключали. Час ожидания, стаканчик кофе и пол пачки сигарет от нервов. И тут все, говорят выезжай пробуй, проехался все работает, не хотелось даже верить в это. Заплатил реально копейки. Катаюсь, и не могу нарадоваться что этой проблемы уже нет, сделал очень большую ошибку что сразу не обратился сюда к специалистам. Всем советую, настолько приятных, отзывчивых и умных людей в плане ремонта машины я не встречал еще. Я очень доволен вами, буду вас советовать всем своим друзьям и знакомым. Так держать) скрыть
Анатолий Стоянов
Оставить отзыв
Все чётко и вовремя. Делал текущую рейку и переднюю ходовую.Сервис на уровне.Рекомендую. Шевроле Авео.
Denis Marynich
Оставить отзыв
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мел читать все
Приехал на развал схождения по записи, сразу приняли, осмотрели, настроили за 25 минут. Также дали консультацию по некоторым моментам и указали на мелкие моменты ходовой и рцлевой рейки за что отдельная благодарность, ребят этих рекомендую!!! скрыть
Dima Bosyi
Оставить отзыв
Вежливо общались, быстро и качественно выполнили работу по приемлемой цене.
Артем Ябанжи
Оставить отзыв
Всё супер, оперативно
Олег Дунаевский
Оставить отзыв
Отличное сто, хороший коллектив,обслуживаюсь не первый раз, все вовремя и самое главное качественный ремонт!
Сергей Александрович
Оставить отзыв
Все отлично.
Вадим Кархмазов
Оставить отзыв
Читати всі відгуки —
Наша команда
Олексій

Засновник «Автодоктор»

Ганна

Менеджер по работе с клиентами

Надія

Відповідальний за порядок або чистоту

Іван

Експедитор

Олег

Автомеханік

Дмитро

Майстер по ремонту агрегатів

Віталій

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Євген

Менеджер з продажу

Віталій

Автомеханік

Ігор

Токар

Юрій

Майстер цеху з ремонту агрегатів

Юрій

Майстер цеху по ремонту агрегатів

Віталій

Автомеханік

Євген

Майстер розвал-сходження

Олексій

Автомеханік

Віталій

Токар

Дмитро

Менеджер по роботі з клієнтами

Запишіться на ремонт. Працюємо щодня крім неділі, з 8:00 до 17:00
Записатися на ремонт
Автодоктор на карті Одеси
Ми знаходимося в Одесі на вулиці Гаркавого (Житомирська), 46

Телефонуйте:
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Високовольтна батарея в електромобілі – пристрій за своєю суттю є досить простим, проте через те, що його структура є закритою, а працездатність компонентів залежить один від одного, відстежити будь-які неполадки може бути досить складно. Тому, звертаючись за послугою ремонту електромобілів і гібридів у наш СТО Автодоктор, люди найчастіше цікавляться саме відновленням АКБ і всім, що з нею повʼязане. Щоб запобігти будь-яким несправностям батареї, необхідно регулярно проводити її балансування. Розповідаємо, що це таке та навіщо потрібно.

Що таке балансування ВВБ електрокара

Акумулятор, який живить електромобіль, складається з багатьох невеликих послідовно підключених між собою блоків, кожен з яких є самостійним резервуаром енергії. Щоб вся система працювала як слід, важливо дотримуватись рівності заряду кожного з елементів живлення. Саме це передбачає балансування ВВБ.

Проблем із балансуванням АКБ на електрокарі не буває, якщо ви регулярно повністю заряджаєте акумулятор. У такому разі вирівнювання заряду відбувається автоматично, а якщо з цим виникають якісь проблеми, то система повинна вас якось про це повідомити. Однак це зовсім не означає, що не потрібно регулярно робити діагностику електромобіля та його системи живлення.

Балансування ВВБ гібрида

Щодо гібридної системи, то тут уже все трохи складніше. Річ у тому, що класичні гібридні системи не мають функції зовнішньої зарядки та заряджають себе самостійно, доводячи максимальну ємність акумулятора до 80% або близько того. У таких умовах провести автоматичне балансування батареї системою є неможливим, що може призвести до некоректної роботи її елементів.

Як відбувається балансування ВВБ в Одесі

Фахівці СТО Avtodoctor мають не лише компетентність у питаннях балансування та заміни високовольтних акумуляторів, а й великий досвід. Цей процес відбувається приблизно так:

  1. Швидке вимірювання місткості всіх елементів батареї. Саме всіх, тому що багато несумлінних електриків не мають відповідного обладнання для точного визначення заряду кожного блоку окремо, а без цієї інформації здійснити якісне балансування не вдасться.
  2. Отримання діагностичної картки кожного блоку батареї. Здійснення фахівцем висновків, винесення рекомендаційних рішень клієнту.
  3. Якщо це можливо, вирівнювання місткості елементів батареї на спеціальному стенді під контролем багатоканального цифрового вимірювача.
  4. Якщо балансування неможливе через вичерпання терміну служби деяких блоків, то їх заміна на якісні аналоги.
  5. Система запускається та тестується.

Все процедура досить швидка і займає від сили 2-3 години, так що майте це на увазі, коли вас попросять залишити автомобіль на пару днів і заламають за балансування високовольтної батареї велику ціну – швидше за все, це обман. Послуга має не надто високу вартість і проводити її можна дозволити собі регулярно, хоча б раз на 20.000 кілометрів.

Щоб ваша батарея послужила вам хорошу службу, економила гроші (ціни на бензин тільки зростають), радувала динамікою розгону автомобіля та проїжджала багато кілометрів, зверніться до СТО Автодоктор в Одесі. Фахівці Avtodoctor вміють працювати з усіма сучасними електрокарами та гібридами, ви можете бути впевнені у якості результату та доступній вартості послуг на всі 100%.

Розгорнути опис
Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!