Якщо ви власник електромобіля, то знайти надійного та кваліфікованого механіка для ремонту вашого автомобіля може бути проблемою. Саме тому наша автосервісна компанія спеціалізується на ремонті та обслуговуванні електромобілів. Автодоктор - команда сертифікованих механіків з ремонту електромобілів має знання та досвід для діагностики та ремонту будь-яких проблем, які можуть виникнути з вашим електромобілем. Ми використовуємо тільки якісні запчастини та обладнання, щоб ваш автомобіль працював у кращому вигляді.

Чи потрібна вам планова перевірка чи капітальний ремонт, наша команда впорається. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи збільшення ємності високовольтної батареї, заміни зношених елементів (осередків) батареї електромобіля та ремонт поломок системи заряджання.

У нашому автосервісі ми розуміємо унікальні потреби власників електромобілів. Ось чому ми прагнемо забезпечити найвищу якість ремонту та обслуговування, щоб забезпечити безперебійну роботу вашого електромобіля.

Якщо ви шукаєте надійний та досвідчений автосервіс для ремонту вашого електромобіля чи гібрида, не шукайте нічого, крім нас. Зв’яжіться з нами тел. +38(067) 650-18-00 м. Одеса вул. Житомирська 46
наша команда може змінити електромобіль.

Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!