Найкраща Гідравлічна Рідина для Рульового Управління 2023

У власника автомобіля деякі обслуговувальні роботи змушують вас поїхати до найближчого автосервісу, тоді як інші можна легко виконати вдома. Зміна та обслуговування рідини для гідропідсилювача керма відноситься до останньої категорії і може бути зручно виконана вдома. Але є підводний камінь. Як ви визначаєте, яка є найкращою рідиною для гідропідсилювача керма для вашого автомобіля, яка сумісна і надає оптимальну продуктивність?

У цій статті я розповім вам повний список найкращих рідин для гідропідсилювача керма, разом із повним посібником щодо того, що це таке і чому його потрібно змінювати або підтримувати.

Чому потрібно змінювати гідропідсилювач рідину?

Сама очевидна відповідь на це питання полягає в тому, що це частина обслуговування. Відкладання зміни рідини може призвести до багатьох проблем, які можуть досягти стадії повної відмови гідропідсилювача рульового управління або системи. Так що, якщо ви не хочете проробити отвір у своєму гаманці, переконайтеся, що ви слідкуєте за рідиною для гідропідсилювача.

Найочевиднішим знаком зміни рідини для гідропідсилювача рульового управління є зміна її кольору. Якщо є видима зміна, темніший колір або якась помітна різниця в в’язкості, то час замінити її новою. Інтервал для заміни не фіксований, тому краще робити регулярну перевірку через певні інтервали. Якщо у вас є сумніви щодо чогось, не соромтеся зазирнути в посібник з експлуатації вашого автомобіля або звернутися до надійного гаражу для консультації. Також, періодично слід звертатися до обслуговування системи керма.

Окрім кольору, іншими сигналами можуть бути запах паління, який не слід ігнорувати, оскільки за ним може стояти багато більше, ніж просто зміна рідини. Додавання будь-яких відходів чи часток до рідини свідчить про те, що ущільнення гідропідсилювача рідини не є ідеальним.

Що таке рідина для гідропідсилювача рульового управління?

Рідина для гідропідсилювача рульового управління виступає як мастило для роботи системи рульового управління вашого автомобіля, забезпечуючи плавну і легку їзду. Ці рідини доступні в різних типах, включаючи силіконові або нафтові рідини, або синтетичні рідини на основі масла, які є рідинами для автоматичних трансмісій. Кожен тип спеціально сумісний із системою гідропідсилювача рульового управління, тому важливо переконатися, що ви не використовуєте неправильний тип.

Мастило або рідина забезпечує те, що зберігається саме правильний баланс, який допомагає передавати тиск як можна плавніше та в тих місцях, де це потрібно. Ідея використання гідропідсилювача рульового управління полягає в тому, щоб зменшити фізичний зусилля, необхідне для повороту, що виконується за допомогою електричних або гідравлічних приводів. Вони забезпечують керовану та збалансовану енергію, тим самим керуючи рульовим управлінням.

Більшість гідропідсилювачів рульового управління працюють на гідравлічній силі, де їхня система приєднана до виконавчого механізму. Існує пряме з’єднання між кермом і системою керового з’єднання колеса, яке дозволяє ручне керування автомобілем у разі відмови. Вони відомі своєю здатністю надавати водіям більший комфорт та менше напруження під час поїздок.

Найкраща рідина для гідропідсилювача рульового управління 2023

1. Lucas Oil Power Steering Fluid (Рідина для Гідропідсилювача Lucas Oil)

 • Це один із популярних брендів гідропідсилювачів рульового управління, який має велику кількість прихильників. Бренд працює під гаслом “Це працює”, і він відповідає на це обіцянку широким асортиментом автомобільних рідин. Фокусуючись виключно на рідинах та мастилах, вони доступні громадськості за доступною ціною, що робить їх дуже підходящими для власників автомобілів. Вони також сумісні з синтетичними та нафтовими системами, що робить їх доступними для широкого кола людей.
 • За плюси слід відзначити наявність слабкого ущільнення, яке запобігає можливості дрібних витоків. Воно також працює для зменшення тертя в гідропідсилювачі, тим самим роблячи керування системою більш плавним та приємним. Найбільш привабливою особливістю цієї рідини є наявність кондиціонерів, які обмежують знос і розрив, підвищуючи термін служби рідини для гідропідсилювача.
 • Єдине, що вам потрібно робити, - це обережно вливати, щоб уникнути розливання.

2. Lubegard Complete Synthetic Power Steering Fluid (Синтетична Рідина для Гідропідсилювача Lubegard)

 • Lubegard - це ще один бренд, який пропонує широкий вибір рідин для автомобілів. Як зазначається в назві, він відповідає потребам автомобілів, які потребують синтетичних рідин для гідропідсилювача, і також добре працює при як високих, так і низьких температурах, що є повністю сумісним для тих, хто змушений стикатися з обома сезонами в екстремальних умовах.
 • Окрім рідиною для гідропідсилювача, вона також працює добре з електричними гідравлічними системами, що робить її обов’язковою для вашого гаражу. Рідина для гідропідсилювача не тільки полегшує її використання в різних областях, але також працює для підвищення тривалості служби та продуктивності, очищаючи і звільняючи турбіни та насоси, які можуть застрягати.
 • Рідина для гідропідсилювача Lubegard також працює для зменшення тертя, покращуючи тим самим їзду та роблячи повороти більш плавними та легкими.

3. Prestone Power Steering Fluid (Рідина для Гідропідсилювача Prestone)

 • Prestone - це ще один бренд, який має велике ім’я та репутацію в індустрії мастил. Він спеціально розроблений для підвищення загальної продуктивності та тривалості служби вашої системи гідропідсилювача рульового управління за допомогою антизносних агентів. Вони призначені для захисту компонентів насоса гідропідсилювача рідини для гідропідсилювача.
 • Ця конкретна рідина для гідропідсилювача також пропонує ущільнювачі, які допомагають підтримувати ефективність ущільнення, покращуючи загальну ефективність системи. Антипіни агенти допомагають обмежувати будь-яку кавітацію насоса та втрату рульового керування, а вбудовані інгібітори корозії розроблені для захисту металевих компонентів. Вона також обладнана антиоксидантами для запобігання утворенню шламу.
 • Рідина для гідропідсилювача Prestone гордо вказує на свою сумісність зі заводськими рідинами та відповідає вимогам багатьох автовиробників, включаючи Chrysler, Ford та GM.

4. RedLine Power Steering Fluid (Рідина для Гідропідсилювача RedLine)

 • Ви знайдете Redline Power Steering Fluid в багатьох списках найкращих гідропідсилювачів рідин, і 2023 рік не є винятком. З міцною репутацією він постійно відповідає обіцянці ефективності та продуктивності.
 • Найвідомішим продуктом є 30404, який має умови для захисту від зносу та розриву, запобігаючи кипінню мастила, коли речі нагріваються. Це допомагає управляти випаровуваністю та пінами, які виникають при високій температурі, оскільки це призначене для обмеження розкладу. Бренд ставить перед собою завдання надати щонайменше 50 000 миль із своєю рідиною для гідропідсилювача, якщо, звісно ж, немає непередбачених обставин.
 • Найкраща частина полягає в тому, що вона сумісна як з нафтовими, так і синтетичними системами, що дає їй широкий спектр сумісності.

5. Royal Purple Power Steering Fluid (Рідина для Гідропідсилювача Royal Purple)

 • Якщо ви шукаєте найкращу рідину для гідропідсилювача рульового управління, яка добре працює з іншими рідинами, то Royal Purple Power є найкращою на ринку.
 • Вона також має технологію пропрієтарного агента Synerlec, яка спрямована на збереження внутрішніх компонентів вашої системи гідропідсилювача рульового управління та покращення терміну служби вашої системи гідропідсилювача. За даними Royal Purple, Synerlec дозволяє системі працювати довше, прохолодніше, тихіше та ефективніше.
 • Популярність рідини для гідропідсилювача полягає в тому, що вона сумісна з іншими рідинами, що може заощадити вам час та зусилля, потрібні для пошуку точного відповідника для вашого автомобіля. Вона також добре працює в холодну погоду і є доступною за низькою ціною, що робить її доступною для багатьох. Більше того, властивість відсутності піни в рідині захищає її від корозії та ржавіння всередині, що дозволяє їй працювати в умовах високої температури.

Це приводить нас до завершення огляду найкращої рідини для гідропідсилювача рульового управління 2023 року. Сподіваємося, що цей невеликий посібник допоміг вам прийняти рішення.

Висновок

У статті розглянуто найкращі рідини для гідропідсилювача рульового управління на 2023 рік. Вибір правильної рідини допоможе забезпечити ефективну та надійну роботу системи рульового управління вашого автомобіля, зменшити тертя та знос, а також підвищити тривалість її служби. Пам’ятайте про важливість регулярної перевірки та зміни рідини для гідропідсилювача, щоб уникнути серйозних проблем з кермом вашого автомобіля.

Записатися на діагностику та ремонт кермового управління можна за телефоном 067 650 18 00.
м. Одеса, вул. Житомирська 46.
З любов'ю 💓 до своєї справи, команда АвтоДоктор

Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!