Антибактеріальна очищення кондиціонера

Залишити заявку
Чому нам варто довірити ремонт

Використовуємо професійне обладнання Wynns Aircomatic III

Використовуємо оригінальні витратні матеріали фірми Wynns (Бельгия)

Весь процес очищення займе не більше 20 хвилин

Антибактеріальна обробка кондиціонера
Усуває неприємні запахи при включенні автомобільного кондиціонера
Видаляє всі неприємні запахи (плісняви, тютюну і т.д.) в салоні автомобіля
Вартість антибактеріальної чистки автокондиционера
Дезінфекція автокондиціонерів — 700 грн
Усунення запахів у салоні — 450 грн
Етапи очищення кондиціонера
1. Витягуємо фільтр салону
2. Заливаємо рідина і запускаємо апарат на 15 хвилин
3. Замінюємо непридатні запчастини
Навіщо робити обробку кондиціонера автомобіля:

Система кондиціонування автомобіля є сприятливим середовищем для появи і розмноження бактерій і грибків.

Мікроорганізми здатні не тільки викликати напади алергії і застуду, але і більш серйозні захворювання.

Антибактеріальна обробка кондиціонера дезінфікує і справляється з проблемами, викликаними бактеріями.

Також в систему кондиціонування потрапляє маса дрібних частинок з вулиці, починаючи від рослин, закінчуючи комах. Все це зберігається в вашому автомобілі.

Автодоктор рекомендує робити профілактичне очищення систем кондиціонування як мінімум раз на рік, щоб не наражатися на проблеми зі здоров’ям.

Наша команда
Олексій

Засновник «Автодоктор»

Ганна

Менеджер по работе с клиентами

Надія

Відповідальний за порядок або чистоту

Іван

Експедитор

Олег

Автомеханік

Дмитро

Майстер по ремонту агрегатів

Віталій

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Євген

Менеджер з продажу

Віталій

Автомеханік

Ігор

Токар

Юрій

Майстер цеху з ремонту агрегатів

Юрій

Майстер цеху по ремонту агрегатів

Віталій

Автомеханік

Євген

Майстер розвал-сходження

Олексій

Автомеханік

Віталій

Токар

Дмитро

Менеджер по роботі з клієнтами

Запишіться на ремонт. Працюємо щодня крім неділі, з 8:00 до 17:00
Залишити заявку
Автодоктор на карті Одеси
Ми знаходимося в Одесі на вулиці Гаркавого (Житомирська), 46

Телефонуйте:
+38 (067) 650-18-00
+38 (050) 308-34-86
+38 (048) 708-01-62

Графік роботи
Будні дні: з 08:00 по 17:00
В субботу: з 08:00 по 13:00
В неділю: Вихідний

Ремонт кермового управління

Ні для кого не секрет, що по закінченню певного терміну з’являється неприємний запах з повітропроводів, причому настільки сильний, що створюється враження, ніби Ви знаходитесь не в салоні автомобіля, а в якійсь клуні. І якби справа обмежувалася одним тільки неприємним запахом! Адже така вентиляція може стати джерелом хвороботворних бактерій. А це означає, що кондиціонер в машині потребує термінового очищення.

Навіщо потрібна антибактеріальна очистка кондиціонера автомобіля?

За допомогою випарника перетворюється стан холодоагенту з рідкого в газоподібний. В результаті данної дії у повітря, який проходить через радіатор, відбирається тепло, після чого на поверхні радіатора утворюється волога. Авжеж, до вологого металу прилипає пил, а також всілякі частинки бруду, які є ідеальним середовищем для розмноження бактерій і мікробів, здатних завдати здоров’ю автовласника чималу шкоду. Особливу увагу на це варто звернути водіям з алергією. Саме тому дуже важливо проводити своєчасну антибактеріальну очистку вентиляційної системи хоча б пару разів на рік. Найбільш актуально цю операцію проводити з настанням літнього сезону. Крім цього очевидного недоліку брудної системи кондиціонування, є ще кілька, які точно змусять Вас задуматися над тим, щоб провести дезинфекцію і антибактеріальну очистку:

  • Пил і бруд від доріг потрапляють всередину вентиляційної системи, що веде до порушення охолодження компресора і подальшої поломки з дорогим ремонтом.
  • Через накопиченя бруду з’являється корозія на алюмінієвих деталях кондиціонера, що може привести до появи тріщин і витоку холодоагенту, що знову ж таки потребують дорогого ремонту. А тому, своєчасна антибактеріальна очистка не тільки позитивно вплине на здоров’я автомобіліста, але й помітно відобразиться на терміні служби кондиціонера.

Методи антибактеріального очищення автомобіля.

Ефективна дезинфекція проводиться трьома способами:

  • Ручна. Даний процес є досить тривалим, а також дуже складним, так як кондиціонер необхідно повністю розібрати. Також, в комплексі проводиться чистка кондиціонера від бруду і заміна витратних матеріалів. Даний спосіб є найменш ефективним, тому що являє собою поверхневу обробку.
  • Хімічна обробка. Даний спосіб включає в себе застосування всіляких хімічних складів, широко представлених в автомагазинах.
  • Ультразвукова чистка. Відбувається за допомогою спеціальної техніки, що є в наявності автосервісу АВТОДОКТОР. Такий спосіб допомагає позбутися від бактерій в системі охолодження, а також частково від мікробів в салоні. Після проведення дезинфекції в автомобілі необхідно переконатися, що кількість фреону відповідає нормі, і, якщо його не вистачає, виконати дозаправку.

Що входить в послугу антибактеріальної чистки?

Наші фахівці продувають деталі автомобіля, а після обробляють їх антибактеріальним розчином. Даний спосіб забезпечує відмінний ефект, а тому застосовується в більшості випадків дезинфекції кондиціонера автомобіля. Якщо розбирати цю послугу покроково, то вона включає в себе:

  • Заміну старого фільтра салону;
  • Використання спеціального обладнання, в нього заливається антисептичний розчин і розпилюється у вигляді густого туману, який потрапляє в повітрозабірники і очищається зсередини;
  • Для усунення запахів в салоні машини застосовується інша рідина. Апарат встановлюється в будь-яке місце салону і працює так 20 хвилин. Ефективність такого методу доведена безліччю вдячних клієнтів компанії АВТОДОКТОР, що є свого роду гарантією високої якості виконуваних робіт.

Чому варто довіритися компанії АВТОДОКТОР?

У стінах нашого автосервісу працюють виключно професіонали, які чудово знають свою справу. У роботі ми використовуємо професійне обладнання Wynns Aircomatic III, яке зарекомендувало себе з кращого боку і використовується автосервісами по всьому світу. Ми використовуємо виключно оригінальні витратні матеріали бельгійської фірми Wynns, а весь процес чистки займе не більше 20 хвилин. Вартість антибактеріального очищення у наших фахівців помірна і привертає навіть найвибагливішого клієнта. Все це в сукупності робить нашу пропозицію одною з найвигідніших на ринку автопослуг!

Розгорнути опис
Залишіть заявку
Вибір способу зв'язку

Спасибо. Скоро мы вам перезвоним!